ادیت زبانی نیتیو (پیشرفته)

 • تحویل ۷ روزه
 • ارائه گواهی تضمین کیفیت

ادیت زبانی نیتیو (پایه)

 • تحویل ۵ روزه
 • ارائه گواهی تضمین کیفیت

ادیت زبانی نیتیو (پایه)

 • تحویل ۳ روزه
 • ارائه گواهی تضمین کیفیت

پارافریز تخصصی

 • تحویل ۸ روزه
 • ارائه گواهی تضمین کیفیت

پارافریز تخصصی

 • تحویل ۱۲ روزه
 • ارائه گواهی تضمین کیفیت

لیست خدمات ارائه شده

بررسی میزان سرقت ادبی (Plagiarism)


فقدان زمان و دشواري نگارش زبان انگليسي منجر مي شود که بعضی از مقالات ویا متون علمی ناخواسته دچار سرقت ادبي شوند. چنین مواردی توسط مجلات به عنوان نقض استانداردهای اخلاقی مطرح شده و اغلب منجر به عدم پذیرش مقاله شده و همچنین به شهرت و اعتبار نویسنده به عنوان یک محقق آسیب می رسانند.

بررسی میزان سرقت ادبی (Plagiarism) ما به شما کمک می کند قسمت هایی را در مقاله خود که ممکن است دچار سرقت ادبی شده باشد را، شناسایی کنید. در این سرویس، ما با استفاده ازنرم افزار iThenticate، که به طور گسترده ای در جامعه دانشگاهی برای بررسی اصالت یک متن علمی مورد استفاده قرار می گیرد، مقاله شما را را برای سرقت ادبی بررسی می کنیم و یک گزارش ارائه می دهیم که بخش های مشکوک مقاله شما را مشخص می نماید و علاوه بر این نظر یک متخصص چاپ مقالات درباره اینکه چگونه این بخش ها ممکن است بر ارزیابی مجله تأثیر بگذارد برای شما ارسال خواهد شد.

قبل از ارسال مقالات خود، با کمک متخصصان ما به بررسی میزان سرقت ادبی (Plagiarism) مقاله خود بپردازید.

ویرایش زبان انگلیسی

نویسندگان غیر انگلیسی زبان همواره برای بهبود کیفت نگارش مقالات خود بین المللی از این سرویس استفاده می کنند. سرویس ویرایش زبان انگلیسی باهمکاری موسسات خارج از کشور و کارشناسان مجرب بین المللی این امکان را برای نویسندگان ایرانی فراهم نموده است که با اصلاح نگارش مقاله خود ، نتایج حاصل از پژوهش خود را در مجلات با کیفیت بین المللی منتشر نمایند. در این سرویس برای ویرایش مقاله شما گواهی معتبر بین المللی و گارانتی کیفیت ویرایش صادر می گردد.

شما می توانید با ارسال مقاله خود از مشاوره رایگان ما بهره برده و اقدامات لازم برای برای چاپ مقاله خود انجام دهید.

شایان ذکر است که چناچه مقاله شما مشکل سرقت ادبی دارد و یا مقالات دیگر بیش از حد کپی شده اید، باید از سرویس پارافریز (نگارش مجدد) استفاده نمایید.

سرویس ویرایش انگلیسی شامل موارد زیر می باشد:

اصلاح اشتباهات دستوری

اصلاح خطاهای نقطه گذاری

اصلاح اشتباهات املایی

اصلاح خطاهای تایپوگرافی

اصلاحات آکادمیک - به عنوان مثال جایگزین کلمات اساسی با جایگزین اصلاحات آکادمیک بیشتر در صورت مناسب

سرویس پارافریز

در بعضی از مواقع جملات زیادی از متن مقاله در نرم افزارهای بررسی سرقت ادبی بعنوان کپی و یا سرقت ادبی در نظر می گرفته می شود که این امر مانع چاپ مقاله شما می گردد و اصلاح مقاله برای شما دشوار و زمانبر می باشد.

سرویس پارافریز پارسیان با بهره گیری از کارشناسان مجرب و با تجربه متن مقاله شما را اصلاح نموده و این مشکل را در کوتاه ترین زمان برای شما بر طرف می نمایند. شایان ذکر است که این سرویس برای مقالاتی قابل است که زیر 50 درصد سرقت ادبی داشته باشند.

شما می توانید با ارسال مقاله خود از مشاوره رایگان ما بهره برده و اقدامات لازم برای برای چاپ مقاله خود انجام دهید.

معرفی مجله

انتخاب یک مجله ی مناسب و با کیفیت برای انتشار مقاله شما یک مرحله بسیار ضروری در چاپ مقاله می باشد چرا که اغلب مقالاتی که مورد پذیرش قرار نمی گیرند بعلت این است که موضوع تحقیق خارج از محدوده مجله قرار دارد از طرفی دیگر پیدا کردن مجله با کیفیت و متناسب با مقاله شما کار دشوار و زمانبری است.

برای حل مشکل کارشناسان با تجربه پارسیان با توجه موضوع پژوهش شما، فهرست 3 تا 5 مجله مناسب برای مقاله شما را تنظیم می کند بهمراه گزارشاتی از جوانب مثبت و منفی هر مجله را برای شما ارسال می کند. با ارسال مجله هایی که با پژوهش شما مطابقت دارند می توانید از عدم پذیرش غیر ضروری اجتناب کنید. اگر شما در مورد انتخاب مجله مناسب برای مقاله خود دچار مشکل شده اید، می توانید از این سرویس استفاده نمایید.

فرمت بندی مقالات

برای چاپ مقاله هر مجله و یا هر ناشر یک ساخاتر و قالب خاص برای مقالات خود در نظر دارد که نویسندگان موظف به رعایت این ساختار می باشند

خدمات قالب بندی و ویرایش حرفه ای ما شامل موارد زیر می باشد:

 • تنظیم نوع فونت و فرمت مورد نیاز مجله
 • فاصله پاراگراف و فاصله خط فاصله
 • سربرگ و پاورقی  
 •    حاشیه ها و جهت
اگر به خدمات اضافی که در بالا ذکر نشده است نیاز نداشته باشید، لطفا به ما اطلاع دهید.
آماده سازی عناصر گرافیکی

هر مجله دارای دستورالعمل های خاصی برای عناصر گرافیکی می باشد که اغلب می تواند هزینه و زمان زیادی از شما بگیرد. شما لازم نیست زمان ارزشمند خود را در دستیابی به نرم افزار و مهارت های طراحی مورد نیاز برای تولید نمودار ها، عکس ها و تصاویر برای چاپ مقاله خود هدر ندهید.

با استفاده از سرویس آماده سازی عناصر گرافیکی پارسیان طب شما می توانید تمام الزامات نمودار ها، عکس ها و تصاویر مربوط به مقاله خود را در کوتاهترین زمان ممکن و باکیفیت بسیار بالای طراحی و علمی تهییه نمایید.

متخصصان طراحی گرافیک ما علاوه بر مهارت های طراحی با دستورالعمل های مربوط به هنرهای گرافیکی در سراسر مجلات آشنا هستند و می توانند تصاویر پیچیده ای با دقت و ارزش هنری ایجاد کنند. آنها در کار با طیف وسیعی از فرمت های فایل های گوناگون آشنا بوده و با تخصص فراوان در طراحی گرافیک، آثار هنری بی عیب و نقص را برای مقاله شما تهیه می کنند.

سه گام ساده برای آماده سازی عناصر گرافیکی عالی

    فایل های تصویر و قابل ویرایش و سایر اطلاعات مربوطه را به ما ارسال کنید.

    طراحان ما فرآیند آماده سازی عناصر گرافیکی خود را برای برآورده شدن نیازهای فنی مجله انجام می دهند و یک ویرایشگر متخصص، عناصر گرافیکی را برای صحت علمی و صحت فنی بررسی می کند.

    فایل ها را بررسی کنید و مجددا برای تجدید نظر ارسال کنید (چندین بار که لازم است، ظرف 30 روز).